E- Ticaret Türleri Nelerdir?

Teknolojinin gelişmesinin ardından insanlar ticaret işlerini internet üzerinden yapmaya başlamıştır. Bu yüzden e-ticarete duyulan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. E-ticaret sitesi yaptırarak ticarete canlılık kazandırmak isteyenler için birçok e-ticaret hizmeti sunan firma bulunuyor.

E-ticaret site türleri

Bu firmalar arasında yılların vermiş olduğu tecrübeye dayanarak müşterilerimize özel profesyonel e-ticaret sitesi hazırlıyoruz. E ticaret sitesi fiyatları konusunda müşterilerimize yardımcı olarak birçok site türlerini kullanıyor ve müşterimize özgü site tasarlıyoruz.

E-ticaret site türleri şu şekildedir;

  • Business to Business (B2B)
  • Business to Consumer (B2C)
  • Consumer to Business (C2B)
  • Consumer to Consumer (C2C)
  • Business to Employee (B2E)

E ticaret türleri

E-ticaret türleri sayesinde artık firmamız üzerinden ihtiyacınıza uygun ticaret paketi seçerek istediğiniz siteyi hızlı bir şekilde hazırlatabilirsiniz. E ticaret paketleri kullanılan paket türüne göre değişmektedir. Site tasarımında başlamadan önce sizlere paket içeriği hakkında detaylı bilgi veriyor ve çalışmalarımıza uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte başlıyoruz.

E-ticaret sitesi tasarlama konusunda bir numaralı firma olarak ön plana çıktığımız için, satışlarınızı hızlı bir şekilde yapmak ve ticarette ön plana çıkmak istiyorsanız ve e ticaret türlerimizi öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.